Çalışma Saatlerimiz

Pzt - Cmt 9.00 - 19.00

Fevzi Çakmak Mah.

Halkalı Cd. No:195, Küçükçekmece/İstanbul

+90 (530) 176 91 04

servis@svrgaraj.com

Folyo Kaplama

HomeFolyo Kaplama

Araç Folyo Kaplama

Her gün otomobilinizin dış koşullardan etkilenen bölgesi dış yüzeyidir. Güneşten gelen zararlı ışınların, toz ve kirlerin en çok etki ettiği dış yüzeyi korumak için son yıllarda birçok yöntem geliştirilmiştir. Aynı zamanda otomobilin dış görünüşünün her zaman yepyeni olmasını sağlamak da mümkün hale gelmiştir.

Araç folyo kaplama uygulaması aracın dış yüzeyini güneşten gelen zararlı ışınlardan korumak için oldukça etkili bir yöntemdir. Profesyoneller tarafından uygulandıktan sonra oldukça rahat bir kullanıma sahip olan araba kaplama folyo aynı zamanda boyanın da korunmasını sağlar. Otomobil sahiplerinin beğenisine hitap edecek çok farklı seçenekler sunan araç kaplama uygulaması aracın dış görünüşünü değiştirmek için sürücülere ekonomik bir yöntem sunmaktadır.

Otomobil boyasının her zaman ilk günkü gibi temiz ve parlak görünmesi için uygulanan boya koruma işlemlerinde SVR GARAJ uzmanları güvenilir hizmetler sunar. Aracın renk ve parlaklığını korumak ve otomobil boyasının uzun ömürlü olmasını sağlamak için boya koruma uygulamasını hemen keşfedin. Diğer yandan folyo kaplama dışında aklınızda cam filmi takma gibi bir fikir varsa da uzmanlık gerektiren işlerde güvenli adresiniz SVR GARAJ’den gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

Araç Folyo Kaplama muayeneden geçer mi?

Folyo kaplama uygulaması esnasında en çok merak edilen konulardan biri de otomobilin trafti bir sorun yaşayıp yaşamayacağıdır. Oto folyo kaplama uygulaması eğer aracın kendi renginde yapıldıysa başak herhangi bir işlem gerektirmemektedir. Folyo kaplama eğer aracın kendi renginden farklı bir renkte ve farklı görsellerle yapılıyorsa mutlaka tescil ettirilmelidir. Sıklıkla merak edilen bir konu olan araç folyo kaplama ruhsata işletme işlemlerini otomobil sahipleri bireysel olarak yapabilmektedir. Son yıllarda otomobil sahipleri için araç folyo kaplama tescil işlemleri oldukça kolay bir hale gelmiştir.

Araç Folyo Kaplama zararlı mı?

Araba folyo kaplama uygulaması aracınıza zarar vermez. SVR GARAJ uzmanları tarafından kaliteli işçilik ve güvenilir malzemeler ile yapılan araç kaplama folyosu aracın boyasının tüm dış etkenlere karşı daha dirençli olmasını sağlar. Otomobilin boyasının uzun ömürlü olmasını sağlayan araba folyo kaplama uygulaması boyanın ilk günkü gibi kalmasını sağlar.

Araç kaplamanın ömrü ne kadar?

Otomobillerdeki araba folyo kaplama işleminin ömrü aracın kullanım şekli ve süresine göre değişmektedir. Folyo kaplama işlemlerinin normal şartlarda ömrü 2 ile 3 yıl arasında değişmektedir. Ancak aracın güneşe maruz kalma süresi, hava koşulları ve diğer dış etkenler nedeniyle bu süre kısalabilir.

Folyo Kaplama